Komfortní větrání Zehnder

Ve spolupráci s předním výrobcem a globálním poskytovatelem kompletních řešení pro zdravé vnitřní klima značky Zehnder, nabízíme kompletní služby v oblasti rekuperace a decentrálního větrání. 

Tiché a energeticky úsporné

Komfortní větrání
Systém větrání s rekuperací tepla Zehnder zajišťuje zdravé vnitřní klima, při vysoce energeticky účinném provozu. Podporuje nejen pohodu obyvatel, ale také zvyšuje hodnotu nemovitosti


Výhody a použití

Čerstvý vzduch je důležitý pro naše zdraví a pohodu. Komfortní větrání zaručuje trvale vysokou kvalitu vzduchu bez nutnosti otevírat okna.

Komfort a spokojený život

Systém řízeného větrání automaticky zajišťuje čerstvý, čistý vzduch nepřetržitě po celý den. Okna mohou zůstat zavřená a do interiéru tak nepronikne hluk z ulice, ani obtěžující hmyz.


Pro vaše zdraví

Komfortní větrání odvádí nejen vydýchaný vzduch, ale také škodliviny, které se vypařují z nábytku. Regulace vlhkosti snižuje riziko vzniku plísní na stěnách a vybavení.


Více peněz v kapse

Větrací systémy s rekuperací energie přebírají zbytkové teplo z vydýchaného vzduchu a využívají jej k ohřevu čerstvého přiváděného venkovního vzduchu, což během topné sezóny šetří spoustu energie a financí.Decentrální větrání pro byty a rekonstrukce
- Čerstvý vzduch v každé místnosti

Decentrální větrací systém je vhodný zejména pro dovybavení jednotlivých místností a bytů. Nepřetržitá výměna vzduchu je zajištěna bez použití centrálního systému s rozvody vzduchu.

I tak je možné využívat všech výhod komfortního větrání: optimální výměna vzduchu, rekuperace tepla, maximální energetická účinnost a díky entalpickému výměníku také rekuperace vlhkosti.